O nas

Nasza drukarnia cyfrowa zajmuje się ekspresowym wydrukiem kolorowym i czarno-białym, drukiem wielkoformatowym (jakość fotograficzna) oraz szeroką gamą opraw i wykończeń. W większości przypadków realizujemy zlecenia od ręki lub na następny dzień.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej drukarni znajdującej się w Warszawie, w nowej lokalizacji przy ulicy Lwowskiej 12.  

Wiedza, doświadczenie i elastyczność naszej firmy zapewnią Państwu błyskawiczną realizacje zleceń po konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy drukarnią działającą również internetowo, a wszystkie zamówienia możecie Państwo wysyłać do nas zdalnie pocztą e-mail, umieszczając pliki na naszym FTP lub tradycyjnie – przychodząc do naszego punktu.

Nasza drukarnia cyfrowa w Warszawie oferuje swoim Klientom nowoczesną technikę druku. Daje on gwarancję krótkiego czasu realizacji zamówień, możliwość dokonywania szybkich zmian w treści oraz wysoką jakość usług.

Doświadczenie w branży zdobywamy od 1990 roku, w tym czasie wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam realizować usługi najwyższej jakości, o czym świadczy wielu zadowolonych klientów.

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy, który stale jest uzupełniany o najnowsze urządzenia firm: Konica Minolta, Roland, Canon, Morgana, Epson. Zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, która dokłada wszelkich starań by stworzyć produkt o najwyższej jakości. 

Kompleksowa obsługa klienta zaczyna się od pomocy naszego pracownika polegającej na wyjaśnieniu jak przygotować pliki. Następnie kontroluje druk, wykończenie oraz dostawę gotowej pracy pod wskazany adres. W ten sposób możemy skrócić czas realizacji zamówienia, doskonale poznać Państwa potrzeby, a co za tym idzie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Zespół DUX Sp. z o.o