Materiały z roli do druku wielkoformatowego | ekspresowa-drukarnia.pl
Get Adobe Flash player

Materiały z roli do druku wielkoformatowego

PAPIER
  • Papier 140g, biały, lekko błyszczący. ZASTOSOWANIE: zdjęcia, plakaty, prezentacje.
  • Papier billboardowy – (blueback – ang. „niebieski tył”) – do zastosowań wewnętrznych i krótkookresowych zewnętrznych (ok. 6 m-cy), – odporny na wilgoć i promienie UV, – posiada specjalny niebieski filtr który uniemożliwia prześwitywanie grafiki spod spodu, – gramatura 150 g/m2, ZASTOSOWANIE: foto tapety, billboardy, plakaty, afisze, wewnętrzne oznaczenia sklepów.
FOLIA EKONOMICZNA

biała matowa lub błyszcząca, także przeźroczysta ZASTOSOWANIE: plakaty, postery, zdjęcia, wszelkiego typu i kształtu naklejki.

BANNER

Trudny do rozdarcia, wodoodporny, odporny na promienie UV i zmianę temperatur. Bardzo wygodny w montażu na różnego rodzaju konstrukcjach (ogrodzeniach, rusztowaniach, elewacjach budynków). Baner jest bardzo wygodny do transportu – wystarczy go zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Używany materiał matowy lub błyszczący o gramaturze 450g.

  • Banner lity reklamowy. ZASTOSOWANIE: druk reklam wizualnych, nawet o dużych gabarytach, pasy banera mogą być dowolnie zgrzewane. Baner może być dookoła podklejony aby się nie rozrywał i oczkowany (ocynkowane kółeczka). Baner także doskonale nadaje się do druku map ponieważ druk i materiał są wodoodporne.
  • Banner reklamowy perforowany. ZASTOSOWANIE: druk reklam wizualnych, nawet o dużych gabarytach, pasy banera mogą być dowolnie zgrzewane. Baner może być dookoła podklejony aby się nie rozrywał i oczkowany (ocynkowane kółeczka). Dzięki małym dziurkom na całej powierzchni jest on bardziej odporny na rozrywające działanie wiatru.
FOLIA PERFOROWANA – OWV

Dziurkowana, nie zasłania widoku od wewnątrz, częściowo przepuszcza światło. ZASTOSOWANIE: na szyby samochodowe, witryny sklepowe, okna w tramwajach i autobusach,

FOLIA SAMOCHODOWA (wylewana)

Najnowocześniejsza folia przystosowana do wyklejania samochodów, dzięki swoim właściwościom idealnie dostosowuje się do nierówności karoserii, specjalny perforowany klej uniemożliwia tworzenie się pęcherzy. ZASTOSOWANIE: do wyklejania samochodów z przetłaczaną karoserią, naklejki w każdym kształcie naklejane na nierówne powierzchnie.

BACKLIGHT

Folia do podświetleń, która dobrze rozprasza i przepuszcza światło, matowa lub błyszcząca. ZASTOSOWANIE: reklamy podświetlane od tyłu (np. kasetony, witryny sklepowe).

EKSPRESOWA DRUKARNIA CYFROWA

Ekspresowa Drukarnia
Niskich Nakładów

DUX Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 10
00-631 Warszawa

Tel: 22 666 15 14
22 825 14 41
kom. 609 701 552

CZYNNE:

pon – pt 8:00 – 22:00
sob NIECZYNNE

www.ekspresowa-drukarnia.pl
drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl