Drukarnia cyfrowa: wysokiej jakości wydruk wielkoformatowy i wizytówki – Warszawa
Get Adobe Flash player

Drukarnia cyfrowa: wydruki standardowe i wielkoformatowe – Warszawa

Kim jesteśmy

Nasza drukarnia cyfrowa zajmuje się ekspresowym wydrukiem kolorowym i czarno-białym, drukiem wielkoformatowym oraz szeroką gamą opraw i wykończeń. Realizujemy zlecenia w ciągu dwóch dni roboczych – w trybie standardowym, i w 24 godziny – w trybie ekspresowym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej drukarni znajdującej się w Warszawie przy ulicy Waryńskiego 10. Wiedza, doświadczenie i elastyczność naszej firmy zapewnią Państwu błyskawiczną realizacje zleceń po konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy drukarnią działającą również internetowo, a wszystkie zamówienia możecie Państwo wysyłać do nas zdalnie pocztą email, umieszczając pliki na naszym FTP lub tradycyjnie – przesyłając pliki do druku pocztą lub kurierem.

Nasza drukarnia cyfrowa w Warszawie oferuje swoim Klientom nowoczesną technikę druku. Daje on gwarancję krótkiego czasu realizacji zamówień, możliwość dokonywania szybkich zmian w tekście do druku oraz wysoką jakość usług. Drukujemy oprócz standardowych materiałów również wizytówki i naklejki.

Doświadczenie w branży zdobywamy od 1990 roku, w tym czasie wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam realizować usługi najwyższej jakości, o czym świadczy wielu zadowolonych klientów.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który stale jest uzupełniany o najnowsze urządzenia firm: Konica Minolta, Roland, Canon, Morgana. Zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników zapewnia miłą i profesjonalną obsługę, która dokłada wszelkich starań by stworzyć produkt o najwyższych walorach.

Kompleksowa obsługa klienta zaczyna się od pomocy naszego pracownika polegającej na wyjaśnieniu jak przygotować pliki. Następnie kontroluje druk, wykończenie oraz dostawę gotowej pracy pod wskazany adres. W ten sposób możemy skrócić czas realizacji zamówienia, doskonale poznać Państwa potrzeby, a co za tym idzie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty ekspresowej drukarni cyfrowej w Warszawie i odwiedzenia naszej strony internetowej. Przygotujemy najelegantsze wizytówki w Warszawie, drukujemy najlepsze naklejki i najładniejsze plakaty. Sprawdź nas!

Serdecznie zapraszamy Zespół DUX Sp. z o.o

EKSPRESOWA DRUKARNIA CYFROWA

Ekspresowa Drukarnia
Niskich Nakładów

DUX Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 10
00-631 Warszawa

Tel: 22 666 15 14
22 825 14 41
kom. 609 701 552

CZYNNE:

pon – pt 8:00 – 22:00
sob NIECZYNNE

www.ekspresowa-drukarnia.pl
drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl