Wizytówki i naklejki oraz inne specjalistyczne druki cyfrowe | Drukarnia Warszawa
Get Adobe Flash player

Drukarnia cyfrowa – Warszawa

Realizujemy ekspresowe usługi drukarskie wykorzystując technologie druku cyfrowego. Możecie Państwo u nas wydrukować m.in.: naklejki, plakaty i projekty wielkoformatowe. Drukarnia przyjmuje zamówienia osobiste, internetowe, pocztą lub przesyłką kurierską. Po wydrukowaniu możemy odesłać materiały na adres wskazany przez Klienta.

Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze zasady dotyczące zamówień, składanych w warszawskiej Ekspresowej Drukarni Niskich Nakładów.

Jak składać zamówienie

Zlecenie można złożyć w następujący sposób:

Osobiście w drukarni (Warszawa, ul. Waryńskiego 10)

(przy pierwszym zamówieniu wymagamy 30% zaliczki lub opłacenia przed drukiem faktury pro-formy na 100% kwoty)

Przez e-mail

Zamówienie można przesłać za pomocą poczty elektronicznej. Aby przesłać zamówienie tą metodą należy wysłać e-maila na adres drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl zawierającego:

  • prawidłowe i dokładne dane zamawiającego, nazwisko osoby kontaktowej i obowiązkowo numer telefonu,
  • jasny i jednoznaczny opis zamawianej usługi zawierający: rodzaj papieru, nakład, wykończenie itp. Prosimy również o przyporządkowanie nazw plików z projektami do poszczególnych pozycji zamówienia,
 • załącznik zawierający pliki z materiałami do druku.
Umieszczenie na FTP

W przypadku problemów z przesłaniem pliku (na przykład zbyt duży rozmiar) za pośrednictwem poczty elektronicznej możecie Państwo również skorzystać z opcji wysłania ich bezpośrednio na nasz serwer:

  • użytkownik: ekspresowa-druk_ftpdruk
 • hasło: Haselko0

Po umieszczeniu należy wysłać wiadomość e-mail: drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl , z informacją gdzie są umieszczone pliki i dalszymi zaleceniami. Pliki na serwer można wgrać za pomocą programu np.: Total Commander.

Za pośrednictwem poczty lub kuriera

W przypadku gdy z jakiegokolwiek powodu nie możecie nas Państwo odwiedzić osobiście lub przesłać pracy drogą elektroniczną to istnieje możliwość wysyłki pocztowej albo kurierskiej. Do przesłanego nośnika z materiałami do druku, prosimy dołączyć wydrukowane:

  • dane zamawiającego (ze szczególnym uwzględnieniem numer telefonu i osoby kontaktowej),
 • jednoznaczny opis zamawianej usługi (rodzaj papieru, nakład, wykończenie itd.) oraz przyporządkowanie nazw plików z projektami do poszczególnych pozycji zamówienia.

Kompletne zamówienie prosimy przesłać na adres:

DUX Sp. z o.o. ul. Waryńskiego 10, 00-631 Warszawa

Natychmiast po otrzymaniu zlecenia, zweryfikujemy je i powiadomimy Państwa o jego przyjęciu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Wszystkie materiały drukowane są domyślnie na podłożu białym (papiery naklejki , druki wielkoformatowe, oraz pcv).

EKSPRESOWA DRUKARNIA CYFROWA

Ekspresowa Drukarnia
Niskich Nakładów

DUX Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 10
00-631 Warszawa

Tel: 22 666 15 14
22 825 14 41
kom. 609 701 552

CZYNNE:

pon – pt 8:00 – 22:00
sob 8:00 – 16:00

www.ekspresowa-drukarnia.pl
drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl