Wizytówki i naklejki oraz inne specjalistyczne druki cyfrowe | Drukarnia Warszawa
Get Adobe Flash player

Drukarnia cyfrowa – Warszawa

Realizujemy ekspresowe usługi drukarskie wykorzystując technologie druku cyfrowego. Możecie Państwo u nas wydrukować m.in.: naklejki, plakaty i projekty wielkoformatowe. Drukarnia przyjmuje zamówienia osobiste, internetowe, pocztą lub przesyłką kurierską. Po wydrukowaniu możemy odesłać materiały na adres wskazany przez Klienta.

Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze zasady dotyczące zamówień, składanych w warszawskiej Ekspresowej Drukarni Niskich Nakładów.

Jak składać zamówienie

Zlecenie można złożyć w następujący sposób:

Osobiście w drukarni (Warszawa, ul. Waryńskiego 10)

(przy pierwszym zamówieniu wymagamy 30% zaliczki lub opłacenia przed drukiem faktury pro-formy na 100% kwoty)

Przez e-mail

Zamówienie można przesłać za pomocą poczty elektronicznej. Aby przesłać zamówienie tą metodą należy wysłać e-maila na adres drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl zawierającego:

  • prawidłowe i dokładne dane zamawiającego, nazwisko osoby kontaktowej i obowiązkowo numer telefonu,
  • jasny i jednoznaczny opis zamawianej usługi zawierający: rodzaj papieru, nakład, wykończenie itp. Prosimy również o przyporządkowanie nazw plików z projektami do poszczególnych pozycji zamówienia,
  • załącznik zawierający pliki z materiałami do druku.
Umieszczenie na FTP

W przypadku problemów z przesłaniem pliku (na przykład zbyt duży rozmiar) za pośrednictwem poczty elektronicznej możecie Państwo również skorzystać z opcji wysłania ich bezpośrednio na nasz serwer:

Po umieszczeniu należy wysłać wiadomość e-mail: drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl , z informacją gdzie są umieszczone pliki i dalszymi zaleceniami. Pliki na serwer można wgrać za pomocą programu np.: Total Commander lub FileZilla.

Za pośrednictwem poczty lub kuriera

W przypadku gdy z jakiegokolwiek powodu nie możecie nas Państwo odwiedzić osobiście lub przesłać pracy drogą elektroniczną to istnieje możliwość wysyłki pocztowej albo kurierskiej. Do przesłanego nośnika z materiałami do druku, prosimy dołączyć wydrukowane:

  • dane zamawiającego (ze szczególnym uwzględnieniem numer telefonu i osoby kontaktowej),
  • jednoznaczny opis zamawianej usługi (rodzaj papieru, nakład, wykończenie itd.) oraz przyporządkowanie nazw plików z projektami do poszczególnych pozycji zamówienia.

Kompletne zamówienie prosimy przesłać na adres:

DUX Sp. z o.o. ul. Waryńskiego 10, 00-631 Warszawa

Natychmiast po otrzymaniu zlecenia, zweryfikujemy je i powiadomimy Państwa o jego przyjęciu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Wszystkie materiały drukowane są domyślnie na podłożu białym (papiery naklejki, druki wielkoformatowe, oraz pcv).

EKSPRESOWA DRUKARNIA CYFROWA

Ekspresowa Drukarnia
Niskich Nakładów

DUX Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 10
00-631 Warszawa

Tel: 22 666 15 14
22 825 14 41
kom. 609 701 552

CZYNNE:

pon – pt 8:00 – 22:00
sob NIECZYNNE

www.ekspresowa-drukarnia.pl
drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl