Drukarnia cyfrowa z Warszawy – wydruk wysokiej jakości naklejek oraz wizytówek
Get Adobe Flash player

Zamówienie Albumu Albumz własnymi zdjęciami – jak wykonać i zamówić. Drukujemy  albumy formatu A4(w poziomie) na papierze 200 g/m kredowym błyszczącym,  dwustronnie, oprawa w okładki ściskane z laminowaną okładką

  1. Pobierz programi zainstaluj na komputerze
  2. Po uruchomieniu programu wybrać  (PHOTO BOKS)
  3. Wybierz  model albumu z dostępnych w programie (zdjęcia do  kalendarza w zakładce ,,TŁA”  w    prawym górnym rogu). Własne zdjęcia dodajemy z  folderu znajdującego się na komputerze ( aby dodać zdjęcie należy przesunąć zdjęcie na pole albumu, zdjęcia należy otworzyć w programie- zakładka ,,ZDJĘCIA”).
  4. Zrobiony album należy zapisać w formacie pmp. (automatyczny zapis programu)
  5. Po zapisaniu albumu należy umieścić plik na naszym  ftp.  – (ftp://www.ekspresowa-drukarnia.pl;  Użytkownik – ekspresowa-druk_ftpdruk: Hasło – Haselko0) następnie poinformuj nas mailem ,że  gotowy do druku  plik jest na ftp,  jaką ma nazwę. Podaj dane do faktury.
  6. Dokonaj płatności na podstawie wysłanej mailem faktury i wyślij mailem potwierdzenie przelewu.      Podaj adres wysyłki.
  7. Realizacja zamówienia do 48h od otrzymania potwierdzenia zapłaty + czas przesyłki
  8. Cennik

Kwota minimalnego zamówienia to 100 zł netto Koszt albumu to: 1 zł netto za stronę A4 20 zł netto  za oprawę  (oprawa z laminowaną przednią okładką czarna lub biała) Zamawiając więcej niż 50 szt. możliwość wykonania okładki z zewnętrzną stroną zaprojektowaną przez klienta

EKSPRESOWA DRUKARNIA CYFROWA

Ekspresowa Drukarnia
Niskich Nakładów

DUX Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 10
00-631 Warszawa

Tel: 22 666 15 14
22 825 14 41
kom. 609 701 552

CZYNNE:

pon – pt 8:00 – 22:00
sob NIECZYNNE

www.ekspresowa-drukarnia.pl
drukarnia@ekspresowa-drukarnia.pl